До Зведеного бюджету Житомирської області за січень–травень поточного року платниками сплачено 6301,7 млн гривень податків та платежів. Додатково до надходжень січня–травня минулого року забезпечено 934,2 млн гривень, або на 17,4 % більше.
Платниками Житомирщини забезпечено надходжень до загального фонду Державного бюджету у сумі 2388,3 млн гривень. Порівняно з минулорічною сплатою надходження збільшились на 245,7 млн гривень, або на 11,5 %, у т. ч. по платежах:
- з податку та збору на доходи з фізичних осіб – на 274,2 млн гривень, або на третину (134,8 %) більше надходжень минулого року (та становлять 1062,4 млн гривень);
- з частини чистого прибутку – на 24,7 млн гривень, або більш ніж у 4 рази (майже 32,0 млн гривень).
До місцевих бюджетів платниками спрямовано 3893,9 млн гривень, що на 21,6 %, або на 691,9 млн гривень більше відповідного періоду минулого року.
Що ж стосується єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, то сплата за цим платежем за січень–травень поточного року – 4062,8 млн гривень та зросла до відповідного періоду минулого року на 1246,8 млн гривень, або у 1,4 рази більше.
Забезпечення сталого наповнення бюджетів є одним із пріоритетів роботи податкової служби. Високі показники надходжень до бюджетів у складний для України час свідчать про високу відповідальність та сумлінність платників податків та плідну співпрацю з податковою службою області.