З метою підвищення кваліфікації та професійного рівня державних службовців у Головному управлінні ДПС у Житомирській області відбулось внутрішнє навчання, під час якого працівники обмінялися практичним досвідом та актуальними знаннями. Завдяки використанню платформи «ZOOM» державні службовці долучилися до лекцій дистанційно, безпосередньо зі своїх робочих місць. Такий формат забезпечив максимальне охоплення аудиторії та ефективну комунікацію між учасниками.
Детальні роз’яснення щодо порядку організації роботи з розгляду звернень, що надійшли від державної установи «Урядовий контактний центр», а також про надання послуг Контакт – центром ДПС надала завідувач сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації Тетяна Кіпчук.
Окрему увагу під час навчання приділили питання безпеки, правової чистоти та запобігання корупційним проявам. Про алгоритм дій виявлення та документування протиправної діяльності посадових осіб ДПС під час підготовки та супроводження справ у судах, а також під час представництва інтересів служби в суді розповів головний державний інспектор третього відділу центрального управління Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції ДПС Костянтин Охріменко.
Безперервне навчання персоналу залишається пріоритетом для ГУ ДПС у Житомирській області. Високий рівень кваліфікації фахівців є запорукою якісного надання державних послуг громадянам.