Овруцька ДПІ ГУ ДПС у Житомирькій області повідомляє, що фахівцями Центру обслуговування платників Овруцької ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області за період січня – червня 2021 року надано 3390 адміністративних послуг.
Найчастіше платники податків звертаються за наступними послугами:
- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 1105;
- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків –1549;
- реєстрація платника єдиного податку – 238;
- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 196;
- реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 78;
- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 161.
Разом з тим доводимо до відома платників про те, що фахівці Центру обслуговування платників надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.
У зв’язку з встановленням карантину та запровадження протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спиричиненої SARS-CoV-2 поширенням коронавірусу, необхідно дотримуватись рекомендацій щодо безпечної дистанції, заходити тільки у захисній масці та дезинфікувати руки. Рекомендуємо платникам використовувати електронні сервіси ДПС.