Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Черняхівська ДПІ: Сервісне обслуговування платників Черняхівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

опубліковано 24 січня 2023 о 13:35

ЦОП Черняхівської ДПІ забезпечує облік платників податків, надання адміністративних послуг, приймання вхідної кореспонденції, податкової та іншої звітності, надання консультацій з питань обліку платників, електронних сервісів та оподаткування, надання доступу до публічної інформації, надання послуг кваліфікованого електронного підпису.

В грудні 2022 року прийнято 384 декларації в електронному вигляді (засобами телекомунікаційного зв’язку). Подання декларації в паперовому вигляді відсутнє.

З початку року прийнято 7202 декларацій, в т. ч. в електронному вигляді (засобами телекомунікаційного зв’язку) прийнято 7164 (99,47 відс.), з них подано в паперовому вигляді 38 (0,53 відс.) декларацій. За відповідний період минулого року прийнято 6184 декларацій, в т. ч. в електронному вигляді прийнято 5944 (96,12 відс.), з них подано в паперовому вигляді 237 декларацій (3,88 відс.).

На стендах та в інформаційних кіосках розміщено інформацію щодо обліку платників, надання адміністративних послуг, зразки заповнення заяв та документів, актуальну інформацію з питань оподаткування, податковий календар з граничними датами сплати податків та подання звітності. Забезпечено оперативне та наглядне інформування платників податків за допомогою 2-х моніторів.