Протягом січня-травня 2023 року до Головного управління ДПС у Житомирській області (далі – ГУ ДПС) надійшло 32 письмові запити на отримання публічної інформації, у тому числі:
- від фізичних осіб – 23 запит;
- від юридичних осіб – 9 запитів.
Запитувачів цікавила інформація щодо:
- надання документів: які стосуються діяльності ГУ ДПС; про розмір грошового забезпечення; листів, реєстрів, додатків, які стосуються діяльності підприємств, що надходили на адресу ГУ ДПС та/або створювались ГУ ДПС; копій податкових повідомлень рішень;
- надання інформації щодо: нарахованої суми коштів орендної плати; заборгованості; державної реєстрації ФОП; анулювання державної реєстрації; розміру нарахованої заробітної плати, дивідендів та відрахувань на користь громадянина; ходу та результатів виконання рішення суду; розмірів ставок податків; отримання ГУ ДПС заперечень актів, скарг, повідомлень, ухвал, що стосуються діяльності підприємств; закупівлі адвокатських та/чи юридичних послуг; середньооблікової кількості штатних працівників ГУ ДПС у Житомирській області за 2015-2022 роки; операцій та контрагентів, які стали причиною прийняття Рішення про врахування/неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість; фактичного місця розташування Малинської ДПІ; про відповідність платника критеріям ризиковості.
Згідно з аналізом результатів опрацювання запитів на публічну інформацію:
- 19 запитів задоволено, з наданням інформації;
- у задоволенні 9 запитів відмовлено на підставі п. 1 ст. 22 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VI «Про доступ до публічної інформації», запитувачам надано відповідні роз’яснення;
- 4 запити направлено до належного розпорядника інформації на підставі п.3 ст. 22 Закону №2939, у зв’язку з тим, що ГУ ДПС у Житомирській області не володіє запитуваною інформацією.
Протягом січня-травня 2023 року порушень термінів розгляду запитів на отримання публічної інформації не було.